U Černého kostela 32/5, 415 01 Teplice-Trnovany
Telefon: +420 417 570 282, E-mail: vdobihal@seznam.cz

Naše služby

Nabízíme specifické služby v mnoha  chovatelských oblastech.

Akvaristika: Navrhneme Vám dle Vašich požadovků optimální akvarijní komplet, včetně techniky a celé výbavy pro Vaše nové akvarium, eventualně doporučíme zlepšení stávajícího již nevyhovujícího stavu. Samozřejmě poradíme s výběrem ryb tak, aby nedocházelo ke zbytečným úhynům. Doporučíme Vám moderní přípravky pro akvaria na bázi chemických přípravků, enzymů nebo ušlechtilých bakterií, optimalizujících Vaši  akvarijní biocenosu. Akvarium na zakázku dle Vašich požadavků Vám zajistíme též. Doporučíme nejvhodnější krmiva skvělých světových značek pro Vaše akvarijní chovance.  Poradíme s estetickou úpravou akvárií a navrhneme nejvhodnější druhy ryb i rostlin. Téměř celý rok prodáváme živá krmiva pro ryby

Teraristika: Také v teraristice Vám dobře poradíme. Navrhneme a vyrobíme nejvhodnější terarium dle Vašich představ a potřeb tak, aby jste se mohli o své terarijní chovance starat v optimálních podmínkách. Nabídku terarijních zvířat máme širokou a tak běžné druhy si můžete při nákupu ihned odnést. Naši odborníci Vám také poradí s chovem a pomohou nalést chybu, které se při chovu dopouštíte. Samozřejmostí je i nabídka živých krmiv.

Chov psů a koček: nabízíme  široký sortiment obojků, postrojů a vodítek, běžných i speciálních. Velký výběr pelíšků vám umožní začlenit jej do Vašeho obydlí tak, aby vyhovoval Vám i Vašemu chovanci. Škrabadla pro kočky splní i Vaše náročné představy o tomto zboží. Pomůcky pro výcvik psů firem GAPPAY, HST, ZERO můžete též u nás koupit.

Kde nás najdete

Mapa

Kontaktní informace